logo_authorized_reseller_horizontal
employees

Kullanıcı Etkinliği İzleme

Kullanıcı etkinliği izleme, bir bilgisayarda (uç nokta) oturum açtıklarında tüm kullanıcı etkinliklerini ve davranışlarını izleme sürecidir. Bir çalışan izleme çözümü uygulandığında, işletmeler, şirket verilerinin ve kaynaklarının kötüye kullanımını belirleyip durdurabilmeleri için hassas verilerini, çalışanlarını ve üçüncü tarafları takip etmek için gerekli araçlara sahip olur.

Kullanıcı Davranışı Analizi

Davranış anormalliklerini belirleyin ve olası tehditleri gerçek zamanlı olarak ortaya çıkarın. Tam denetim izi ve tüm kullanıcı eylemlerinin video kaydı ile tamamen özelleştirilebilir uyarılar alın.

Veri Kaybını Önleme (DLP)

Teramind’in "kullanıcı merkezli" uç nokta Veri Kaybını Önleme çözümü, kötü niyet ile hatalar veya kazalar gibi insan faktörlerini tanımlamak için akıllı davranış analizi ekleyerek geleneksel DLP yaklaşımlarının ötesine geçer ve veri ihlallerine ve diğer hırsızlık girişimlerine karşı etkili koruma uygulamanıza olanak tanır.

Çalışan İzleme

Çalışan izleme yazılımı, işteyken uygulamalar, web siteleri, e-postalar, ağlar vb. İçin tüm kullanıcı etkinliklerini izler. Temel çalışan izlemesine ek olarak, üst düzey çözümler ayrıca izleme paketinin bir parçası olarak içeriden gelen tehdit algılama, üçüncü taraf satıcı izleme, veri kaybı önleme, risk yönetimi, yasal ve uyumluluk özelliklerini içerir.

Uyum Yönetimi

Akıllı davranış analizi ve kullanıcı merkezli etkinlik izleme özelliği ile Teramind, içeriden gelen tehditler, hatalar veya kazalar gibi uyumdaki insan faktörlerini belirleyerek kritik veri koruma, güvenlik ve denetim gereksinimlerini ele almanıza olanak tanır. Özel uyum gereksinimleriniz ne olursa olsun, Teramind birçok özelliği ve avantajı ile kontrol ve gönül rahatlığı sağlayabilir.

İç Tehdit Tespit ve Önleme

Risk tespitini otomatikleştirin ve istenmeyen çalışan davranışlarını engelleyin. Teramind, organizasyonunuzu her zaman güvende tutmak için akıllı kurallar ve uyarılar kullanır.
Video ve ses kaydı, eksiksiz meta veri uyarıları, tuş kaydedici ve diğer güçlü özellikler ile Teramind’in benzersiz Intelligent Session Mining özelliğini kullanarak tehdit analizi, adli araştırma ve denetim gerçekleştirin.

insider threat-value-diagram-2019-04-09