inRiver Silver-Partner

Tek bir platformdan daha iyi ürün deneyimleri oluşturmak

inRiver PIM, çok kanallı bir dünyada e-ticaret başarısının temelidir. Yeni coğrafyalara, kanallara satış yapmak, dijital rafları stoklamak ve karmaşık ürün içeriğini yönetmek artık daha kolay ve daha hızlı hale geldi. Ticareti yeniden tanımlamanıza ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Bir Dünya için Ölçeklenebilir Ürün Bilgi Yönetimi

Tek bir platformda daha iyi ürün deneyimleri oluşturun. Daha fazla alıcıya ulaşmak için içerik oluşturun, zenginleştirin, yayınlayın, yazdırın veya ortak kullanıma sunun. Ve rekabette üstünlük sağlayın.

Arıza süresi yok, yazılım güncellemesi yok; Satışları artıran ilgi çekici müşteri deneyimleri yaratmanın tam zamanı.

Basit
inRiver_Sytem

Bugünün Ticaretini Artıracak Tek Bir PIM Çözümü

Arz

Ürün veri akışlarına (ERP, PLM ve daha fazlası) kolay erişimle pazarlama süresini hızlandırın. Gelen bilgilerinizi ve bağlayıcılarınızı yalnızca birkaç tıklama ile ekleyin, yönetin ve kontrol edin.

Plan

Temas noktalarında ürün içeriğini otomatikleştirerek satış günlerini artırın. İçeriğinizi belirli kanal gereksinimleri için planlayın, optimize edin ve planlayın.

Düzen

Yeni kanallara, pazarlara, toptancılara veya veri havuzlarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için ölçeklendirin. Ürün içeriği, dünya genelindeki tüm standartları veya düzenlemeleri karşılayacak şekilde otomatik olarak optimize edilir ve biçimlendirilir. Artık ters ibraz yok, endişe yok - sadece fırsatlar.

Değer Kat

Artık manuel çalışma yok. Ürün içeriğini otomatik olarak zenginleştirin, medya dosyalarını yönetin ve bağlam oluşturun. Merkezi bir hub, dahili ve harici ekipler için işbirliği ve optimizasyon sağlar.

Yayınla

Hızla ölçeklendirin. Baskıdan e-kataloglara, mağaza içi tabelalara veya mobil cihazlara kadar her yerde ve her yerde yüksek kaliteli içerik yayınlayın. Tüm kanallarda otomatik güncellemelerle güncellemeleri kolaylaştırın, zamandan ve maliyetli hatalardan tasarruf edin.

Müşterileriniz için Sorunsuz Bir Yol Oluşturun

Bugünün alıcıları harika bir ticaret deneyimi bekliyor. Bu, satın almayı kolaylaştırmak, alıcılara ilham vermek ve her kanalda tutarlı ürün bilgileri sunmak anlamına gelir. Bir satın alma kararı vermenize yardımcı olacak ne varsa - bunu sağlamanız gerekir.

İnRiver çözümü, pazarlamacıların, satıcıların ve ticaret ekiplerinin sorunsuz satın alma yolunu sunmalarına yardımcı olur. Satışları artırmanıza, sendikasyonu kolaylaştırmanıza, ürün iadelerini azaltmanıza ve daha fazla gelir sağlayan daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

"Artık bir PIM'e sahip olduğumuz için müşterilerimize bilgiyi sekiz kat daha hızlı ulaştırabiliyoruz.

Laurence Teuma, International Key Account Manager Online, Hamelin Brands

Önde gelen perakendeciler ve üreticiler neden inRiver'ı seçiyor?

Pazara daha hızlı erişim

 • Yeni kanallara ve pazarlara hızla ölçeklendirin

 • Manuel görevleri otomatikleştirin

 • Yinelenen işi ortadan kaldırın

 • Multi Tenant SasS çözümü sayesinde, kesinti yok, upgrade yok ve donanım satın almak yok

  • Uluslararası alanda genişleme hırsımız vardı. E-ticaret birinci önceliğimizdi bu yüzden ürün verilerimizi dijitalleştirmemiz ve daha fazla yararlanmak için merkezileştirmemiz gerekiyordu. Daha iyi ölçeklendirmek için organizasyonumuzun içindeki bilgi silolarını yıkmamız gerekiyordu.

   Jesper Arvidsson, E-Ticaret Direktörü, Samsøe Samsøe

fast deploying-icon

Olağanüstü müşteri deneyimleri

 • Her kanalda doğru, tutarlı ve bağlamsal ürün hikayeleri sunun

 • Maliyetli iadeleri azaltmak için eksiksiz ve zenginleştirilmiş ürün içeriği sağlayın

 • Müşterileriniz için sorunsuz bir yol oluşturun

  • İnRiver sayesinde, ürün verilerimizi farklı ve daha karmaşık şekillerde kullanabiliyoruz. Ürün bilgilerimiz daha kaliteli ve daha iyi yapıdadır, bu da ürünleri pazara çok daha hızlı sunabileceğimiz anlamına gelir.

   Björn Wiman, E-ticaret Müdürü

fast deploying-icon

Uzmanlar topluluğu

 • Küresel üretim ve perakende markaları her gün inRiver kullanıyor

 • Uygulamaları desteklemek, ilham vermek ve rehberlik etmek için en büyük PIM topluluğu

 • Özel çevrimiçi Hizmet Merkezi, inRiver Akademisi ve uzman hizmet profesyonelleri

 • 2007'den beri PIM kavramını yarattı ve hala tanımlıyor

  • inRiver bizim için son derece iyi çalışıyor ve Ethan Allen'ın iş ihtiyaçlarına daha önce hiç mümkün olmayan şekillerde yanıt vermesini sağladı. Bu büyük bir mesele. Gerçekten büyük bir anlaşma.

   Cindy Coons, Proje Yöneticisi, Ethan Allen Global

fast deploying-icon