portfolio web templates

Size Özel Yazılımlar

Cloud | Web | Server | Mobil | IOT

Yüksek Performans

Bulut kullanımını destekleyen, web tabanlı, tek bir noktadan kontrol edilip yönetilebilen, %99,9 sorunsuz çalışan

Mobil Uyumlu

Tüm yazılımlarımız mobil uyumludur
Evde, tatilde, doğayla başbaşa, canınız nerede istiyorsa orada çalışın 

Size Özel

Size özel ve en önemlisi karar destek mekanizmaları sayesinde günlük işlerinizi yaparken üzerinizden yük alabilen yazılımlar.

Güvenli

Rol tabanlı kullanıcı profilleri ve en son şifreleme standartlarına sahip, güvenli

Yazılımlar, Bilgi İşlem yatırımlarının en önemli öğesidir. Ülkemizde Bilgi İşlem yatırımı denilince akla donanım yatırımları gelmektedir. Ancak teknolojinin kullanıcısı ile buluştuğu nokta yazılımlardır.

Dünya üzerinde her saniye yüzlerce yazılım piyasaya çıkarak alıcısını beklemektedir. Bu yazılımların büyük bir çoğunluğu genele hitap etme yeteneğine sahip, oldukça karmaşık yapıya sahiptirler ve kurumların kullanımı için uzmanları tarafından uzun zaman gerektiren ve yüklüce maliyet tutan bir uyarlama süreci gerektirirler.

İkinci olarak da sadece basit amaçlara yönelik son kullanıcının ihtiyaçlarına hitap eden çok çeşitli yazılımlar.Kurumlar bu iki seçenek arasında sıkışıp kalmaktadırlar, ya uluslararası bir şirketten, uzun uyarlama süreci ve maliyet gerektiren bir yatırım tercih edecekler ya da sürdürülebilirliği hesaplanamayan geçici ve ucuz bir yatırım tercih ederek risk alacaklar.

Opus Smart Solutions®, bu iki seçeneğin dışında üçüncü bir yol ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterimizin amacına ve kurum kültürüne uygun, uluslararası standartlarda üretilmiş ve test edilmiş, gerektiğinde üçüncü partiler tarafından geliştirilmeye devam edilebilecek AKILLI yazılımlar.
Adres

Süleyman Seba Cad.
No:79 Maçka Beşiktaş
İstanbul

İletişim

Email: info@OpusSmart.com
Phone: +90 (850) 885 33 05         
Faks: +90 (850) 885 33 06