free simple website templates

SAP B1

Küçük Ölçekli İşletmeler için ERP Yazılımı

Uzun ömürlü başarının sırrı, en doğru "akıllı" ERP çözümünü seçmek olabilir

SAP Business One ile işletmenizde veya bağlı kuruluşunuzda daha yüksek kontrole sahip olun. Sizinle büyüyen ERP yazılımını kullanarak süreçlerinizi kolaylaştırın.

ERP yazılımınızı uygun maliyetli olacak şekilde işletip yönetin

Finansal hizmetler, satın alma, envanter, satış ve müşteri ilişkilerinden proje yönetimi, operasyonlar ve insan kaynaklarına kadar her türlü süreçte işletmenizin yönetim maliyetini düşürün.

Departmanınızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çözümle ele alın

Küçük ölçekli işletmenizdeki tüm faaliyetler üzerinde net görünürlük ve tam kontrole sahip olun. Anında erişim için önemli bilgileri yakalayıp şirket genelinde kullanın.

Güçlü bir öngörüyle işletmenizin büyümesini destekleyin

Büyük hayallere ve hedeflere ulaşmayı garanti altına alın. Esnek, modüler, güçlü ve basit arayüzle kurumunuza ilişkin tek bir görünümü anında elde edin.

Temel Özellikler

Finansal yönetim

Tek bir ERP çözümüyle muhasebe görevlerinizi otomatikleştirin ve bankacılık aktivitelerini gerçekleştirin. İşlemleri hızlandırmak ve nakit akışını artırmak için finansal operasyonları diğer süreçlerle birleştirin.

Satış ve müşteri yönetimi

Satış sürecinin ve müşteri yaşam döngüsünün tamamını etkili bir şekilde yönetin. İhtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek ve karşılayabilmek amacıyla, müşterilerinize ve kendinize ait beklentilerin entegre bir görünümüne sahip olun.

Satın alma ve envanter kontrolü

Gelen ve giden sevkiyatlar, envanter seviyeleri ve ürün lokasyonuyla ilgili doğru öngörülere erişin. Gerçek zamanlı güncellemeler, değerler, kullanılabilirlik ve fiyatlandırma etkisi raporlarını çalıştırın.

Mobirise

İş zekası

Birden fazla kaynaktan veri toplayıp şirket genelindeki verilere dayalı raporları zamanında ve doğru şekilde oluşturun. Çeşitli rapor biçimleri, gösterge tabloları ve yapılandırmalar arasından seçim yapın.

Analitikler ve raporlama

Birden çok depoda envanter yönetimi yapın ve uygun maliyetli üretim sağlayın. Stok hareketlerini takip edin, envanteri optimize edin, teslimat zamanını iyileştirin ve eksik stok durumlarını ortadan kaldırın.

Sektöre özel ERP çözümleri

Yazılım geliştirme kiti olan SAP Business One stüdyosu ile sağlanan işlevler, en iyi uygulamalar ve süreçlerden veya 500'ü aşkın ek çözüm seçeneğinden faydalanın.

Adres

Süleyman Seba Cad.
No:79 Maçka Beşiktaş
İstanbul

İletişim

Email: info@OpusSmart.com
Phone: +90 (850) 885 33 05         
Faks: +90 (850) 885 33 06